Tabasco

Zespół

Jacek Stachera

Właściciel Agencji  |  Production Manager

Specjalizuje się w produkcji eventów od strony technicznej i formalnej oraz produkcji telewizyjnej. Ukończył studia w kierunku: Marketing i Zarządzanie ze specjalizacją Sztuka Reklamy i Event Marketing.
Od 2000 roku współpracuje z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jako kierownik produkcji Finałów WOSP i Przystanków Woodstock, od 2007 do 2012 roku asystent Jerzego Owsiaka.
W latach 2006-2010 dyrektor zarządzający kanałem telewizyjnym OwsiakTV.
Od maja 2010 menadżer firmy Złoty Melon organizującej największe eventy w Polsce i wydającej płyty DVD/CD z koncertów.
Od czerwca 2009 właściciel agencji Tabasco.

Aleksandra Owsiak

Project Manager

Specjalizuje się w koordynowaniu etapu pre-produkcji, przygotowywaniu scenariuszy i konspektów produkcyjnych.
Jest absolwentką Collumbia College Chicago; ukończyła studia na wydziale telewizji ze specjalizacją produkcja i scenopisarstwo.
W latach 2003 -2008 pracowała w dziale PR Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W latach 2008-2011 współpracowała z Canal Plus implementując rozwiązania CSRowe. W okresie 2012 -2013 zajmowała się sprzedażą, obsługą klienta oraz produkcją w firmach oferujących usługi z zakresu realizacji dźwięku.

Małgorzata Nowak

Project Manager

Specjalizuje się w produkcji eventów od strony kreacyjnej, formalnej i wykonawczej.
Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową na wydziale aktorskim, zdała eksternistyczny egzamin ZASP i otrzymała tytuł Aktora Dramatu.
Jest też absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Specjalność: biolog molekularny.
Od 2008 do 2012 pracowała jako kierownik działu eventów w Teatrze Kamienica. W Firmie Tabasco pracuje przy realizacji m.in. takich projektów jak: PLAY dla WOSP, MBank na OFF FESTIVAL, Coca-Cola na FESTIWALU WOODSTOCK i innych. Jest też redaktorem portalu TreningBiegacza.pl.

Edwin Sadoch

Project Manager

Odpowiada za logistyczną i techniczną stronę realizacji.
Ukończył Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie na dwóch kierunkach: Europeistyka i Zarządzanie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w agencjach SIGMA International (Poland) Ltd Sp. z o.o., Mediatouch oraz BTL Point Group, gdzie odpowiedzialny był za produkcję i realizację.